FAQs: Baskı Süreçleri


Öncelikle kartvizit üzerinde yer almasını istediğiniz bilgilerin listesini (excel) hazırlamanız ve logonuzun vektörel formatı gereklidir. Sonrasında bizimle iletişime geçip size en uygun tasarımı hazırladıktan sonra baskının yapılacağı kağıdın özelliklerini belirlenir.

FAQs: Sosyal Medya Yönetimi


Burada önemli olan hedef kitlenizin yoğun olduğu platformu bulmak veya sizin görünmek istediğiniz platform hangisi onu belirlemek gerek. Kurumsal firmaların birçoğu müşterileri ile yakın ilişki kurmak için Facebook ve Instagram kullanırken, şirket yöneticilerine direkt ulaşmak isteyenler LinkedIn tercih edilmektedir.

FAQs: Tasarım Süreçleri


Çevremizde gördüğümüz birçok tabela, bilboard, reklam panosu veya web sitelerinde gördüğümüz banner çalışmalarında bizi etkileyen her zaman renkler ve görsel üzerindeki mesaj olmuştur. İnsanları etkilemek birkaç saniyede olur. İlgi çekilmesi halinde çalışmanın detayı incelenir. Ancak ilk dikkati çeken, vermiş olduğunuz slogan ve renklerle sağlarsınız.

FAQs: Web Sitesi Oluşturma


Gelişen teknoloji ile birlikte mobil cihazlardan (cep telefonu, tablet, laptop vb.) web sitesi ziyaretleri atmıştır. Bu nedenle sitenizin tüm mobil cihazlarda rahat okunabilir şekilde (resim ve yazıların) olması büyük önem taşımaktadır. Bu formatta olan web sitelerine mobile uyum sağlayan yani mobil uyumlu web sitesi denir.
Yukarı
Mesaj gönder
Hemen fiyat al
WhatsApp Destek Hattı
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?